Switch moduliai

Prekių palyginimas (0)


Cisco MFEBX1 100 Base-BX Mini-GBIC SFP Transceiver

Cisco MFEBX1 100 Base-BX Mini-GBIC SFP Transceiver

..

203,03€ Be mokesčių: 167,79€

Cisco MFEFX1 100 Base-FX Mini-GBIC SFP Transceiver

Cisco MFEFX1 100 Base-FX Mini-GBIC SFP Transceiver

..

81,20€ Be mokesčių: 67,11€

Cisco MGBBX1 Gigabit Ethernet BX Mini-GBIC SFP Transceiver

Cisco MGBBX1 Gigabit Ethernet BX Mini-GBIC SFP Transceiver

..

274,45€ Be mokesčių: 226,82€

Cisco MGBLH1 Gigabit LH Mini-GBIC SFP Transceiver

Cisco MGBLH1 Gigabit LH Mini-GBIC SFP Transceiver

..

206,14€ Be mokesčių: 170,36€

Cisco MGBSX1 Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver

Cisco MGBSX1 Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver

..

103,07€ Be mokesčių: 85,18€

Cisco MGBT1 Gigabit 1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiver

Cisco MGBT1 Gigabit 1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiver

..

103,07€ Be mokesčių: 85,18€

D-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km

D-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km

..

530,40€ Be mokesčių: 438,35€

D-Link 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m

D-Link 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m

..

362,44€ Be mokesčių: 299,54€

D-Link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)

D-Link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)

..

109,61€ Be mokesčių: 90,59€

D-Link MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (LC) modulis, max. 10km

D-Link MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (LC) modulis, max. 10km

..

78,41€ Be mokesčių: 64,80€

D-Link MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC) modulis, max. 550m

D-Link MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC) modulis, max. 550m

..

54,75€ Be mokesčių: 45,25€

D-Link SFP 10/100/1000 BASE-T Copper Transceiver

D-Link SFP 10/100/1000 BASE-T Copper Transceiver

..

52,57€ Be mokesčių: 43,45€

Edimax 1000BaseLX SFP MiniGBIC LC SM module, 1310nm, 10km

Edimax 1000BaseLX SFP MiniGBIC LC SM module, 1310nm, 10km

..

54,76€ Be mokesčių: 45,26€

Edimax 1000BaseSX SFP MiniGBIC LC MM module, 850nm, max. 220-550m
Edimax 1000BaseSX+ SFP MiniGBIC LC MM module, 1310nm,2km, 1000Base-SX+/MLX1/SX2
Rodo 1 iki 15 iš 64 (5 Puslapiu)