Notice: getimagesize(): Read error! in /home/perkuprotingai/WWW/catalog/model/tool/image.php on line 26Notice: getimagesize(): Read error! in /home/perkuprotingai/WWW/system/library/image.php on line 11Notice: getimagesize(): Read error! in /home/perkuprotingai/WWW/catalog/model/tool/image.php on line 26Notice: getimagesize(): Read error! in /home/perkuprotingai/WWW/system/library/image.php on line 11Notice: getimagesize(): Read error! in /home/perkuprotingai/WWW/catalog/model/tool/image.php on line 26Notice: getimagesize(): Read error! in /home/perkuprotingai/WWW/system/library/image.php on line 11Notice: getimagesize(): Read error! in /home/perkuprotingai/WWW/catalog/model/tool/image.php on line 26Notice: getimagesize(): Read error! in /home/perkuprotingai/WWW/system/library/image.php on line 11 Switch moduliai

Switch moduliai

Prekių palyginimas (0)


Cisco MFEBX1 100 Base-BX Mini-GBIC SFP Transceiver

Cisco MFEBX1 100 Base-BX Mini-GBIC SFP Transceiver

..

216,80€ Be mokesčių: 179,17€

Cisco MGBBX1 Gigabit Ethernet BX Mini-GBIC SFP Transceiver

Cisco MGBBX1 Gigabit Ethernet BX Mini-GBIC SFP Transceiver

..

293,09€ Be mokesčių: 242,22€

Cisco MGBLH1 Gigabit LH Mini-GBIC SFP Transceiver

Cisco MGBLH1 Gigabit LH Mini-GBIC SFP Transceiver

..

228,93€ Be mokesčių: 189,20€

Cisco MGBSX1 Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver

Cisco MGBSX1 Gigabit SX Mini-GBIC SFP Transceiver

..

114,47€ Be mokesčių: 94,60€

Cisco MGBT1 Gigabit 1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiver

Cisco MGBT1 Gigabit 1000 Base-T Mini-GBIC SFP Transceiver

..

114,47€ Be mokesčių: 94,60€

D-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km

D-Link 10GBase-LR SFP+ Transceiver, 10km

..

530,40€ Be mokesčių: 438,35€

D-Link 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m

D-Link 10GBase-SR SFP+ Transceiver, 80/300m

..

292,11€ Be mokesčių: 241,41€

D-Link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)

D-Link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)

..

109,61€ Be mokesčių: 90,59€

D-Link MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (LC) modulis, max. 10km

D-Link MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (LC) modulis, max. 10km

..

78,41€ Be mokesčių: 64,80€

D-Link MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC) modulis, max. 550m

D-Link MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC) modulis, max. 550m

..

54,75€ Be mokesčių: 45,25€

D-Link SFP 10/100/1000 BASE-T Copper Transceiver

D-Link SFP 10/100/1000 BASE-T Copper Transceiver

..

52,57€ Be mokesčių: 43,45€

Intellinet imtuvas-siustuvas MiniGBIC/SFP 1000BaseLX (SC), single-mode, 1310nm
Intellinet siustuvo-imtuvo modulis MiniGBIC/SFP+ 10GBase-T RJ45 10 Gigabit
Intellinet transceiver MiniGBIC/SFP 1000BaseSX (LC), Multi-Mode, 850nm, 550m
Maitinimo blokas Netgear ProSafe Auxiliary Power Supply (APS525W)
Rodo 1 iki 15 iš 56 (4 Puslapiu)